Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dokument očkování 2. část

Proč jsou některé nemoci na ústupu nebo dokonce mizí?

Někdo může namítnout, že je to způsobeno očkováním. To nám říkají už sto let. Že prý, kdyby se přestalo očkovat, tak se tyto choroby vrátí. To ale není pravda. Za ústupem některých nemocí stojí jednoduché skutečnosti. Doporučuji knihu doktora Buchwalda s názvem Očkování – obchod se strachem. V té knize je množství grafů a statistik, jejichž autorem není on. Jsou to oficiální údaje z celého světa, ale především z německy mluvících zemí. Dokázal v ní, že každá choroba proti které očkujeme už byla na ústupu pokud se týká závažnosti a rozšíření a až potom se začalo očkování proti ní. Ústup těchto nemocí způsobuje dostatečná výživa. Hlad se občas projevoval v Evropě někdy do poloviny šedesátých let. Dnes je nedostatečná výživa jen někde v Africe. Nejsou tu některé nemoci, protože děti již nejsou podvyživené. Dnes tu máme choroby proto, že děti jsou obézní. Nemluvíme zde teď o kvalitě, ale o kvantitě.
Čistá pitná voda. Před 150 lety u nás nebyla čistá pitná voda. V Africe je tento problém dodnes nevyřešen. Víte o tom, že dnes snad jen ve Švýcarsku lze pít vodu z vodovodních kohoutků bez jakýchkoliv obav? V Německu to v některých městech nejde. Jsme rozmazlení někdy až neskutečně. Jen si to neuvědomujeme a považujeme to za samozřejmost.


Potom je to hygiena. Před 200 roky nebylo ani mýdlo. Proto bylo rozšířeno voňavkářství a používal se pudr. Dnes oproti tomu máme nemoci v důsledku přemíry hygieny. Podle nejnovějších informací by si děti měly hrát v písku a sníst trochu špíny a písku. Přitom nám před několika lety doporučovali děti 3x denně dezinfikovat. My lidé rádi jdeme z jednoho extrému do druhého. Střední cesta nám jaksi nevyhovuje.


Čisté, suché a teplé byty. To je příčina proč nás dnes opustila tuberkulóza. Jestliže se zde přece tato nemoc objeví, bývá to zavlečené většinou z východu nebo z rozvojových zemí. Jen kvůli suchým a teplým bytům. Tento stav nastal vlastně teprve až po druhé světové válce. To jsou věci, které naše základní zdraví pozvedlo na vyšší úroveň. Důležitý je také mír a blahobyt. Blahobytem myslím rozdíl mezi tím co je dnes a co bylo před šedesáti lety.


Již přes dvacet let se zabývám těmito věci a za tu dobu mi nikdo nedokázal opak. Neexistuje jediná vakcína, která by alespoň na několik hodin nás, naše děti a naše zvířata ochránit před nemocí. Jestliže člověk se dostane do problémů v důsledku nehody nebo oslabením zdraví onemocní stejně jako jeho neočkovaný soused. Nebude mezi nimi žádný rozdíl. Jeho nemoc nebude mít ani lehčí průběh, ani méně komplikací. To jsme viděli na epidemii příušnic, která od podzimu 1999 do dubna 2000 navštívila Švýcarsko. Tehdy nám onemocnělo na příušnice 15 tisíc dětí. Měla jsem hodně přednášek pro lékaře v Německu a Rakousku a ti o tom vůbec nevěděli. A víte proč? Ministerstvo zdravotnictví by muselo přiznat, že víc než 75% z tohoto množství bylo podle předpisu 2x očkováno a přesto dostali příušnice. Z toho můžeme vyvodit jen jeden závěr. Jestli chcete, aby vaše dítě dostalo příušnice nechejte ho naočkovat. Teď je plno křiku kolem epidemie spalničky. Už máme ve Švýcarsku kolem osmi set případů. V průběhu dvou roků 800 dětí dostalo spalničky a je z toho obrovský cirkus.

 

Na závěr bych chtěla říct, že jsou dvě skupiny dětí, které by neměly být nikdy očkované. Zaprvé jsou to děti nemocné, to je myslím každému jasné a zadruhé jsou to děti zdravé. Ty není třeba očkovat. Tato generace by pak mohla být dobrým základem pro budoucí lidstvo.

Dopis zdravotní sestry:
Já jsem shodou okolností byla cca před 14-ti dny na přednášce o chřipce, ale nepřednášeli ji ani doktoři-epidemiologové či zástupci farmaceutických firem zabývajících se výrobou vakcín a očkováním jako např Aventis Pasteur, Glaxo, Baxter AG, Sanofi Pasteur, Abbott, SmithKline, atd, atd... A vzhledem k tomu, že jsem asi 16 měsíci po mateřské pracovala v Hradci Králové na hygieně v centru očkování, tak mohu potvrdit, že očkování je obrovský byznys a ani nejde tak o klienty, jako o prachy. A vedlejší účinky, samozřejmě ty nežádoucí, jsou mnohdy obrovské, viděla jsem odstartování autoimunitních onemocnění, alergických reakcí, ale i diabetu I. typu, poruch imunity, atd... Sama jsem se nechala s manželem, když jsem byla na mateřské a byli jsme na tom finančně bídně, očkovat jako pokusnej králík, při klinických zkouškách na vakcíny proti Lymeské boreliose. Půl roku jsem se z toho hrabala, bolesti kloubů, náchylnost k infekcím, atd.... A vakcína proti boreliose se vůbec do výroby a na trh nedostala, stáhli a stopli její výrobu pro obrovský počet nežádoucích účinků. A fakt mi těch 10000 Kč za ty problémy nestálo.
A podobně je to i s dalšími očkovacími látkami, včetně vakcíně proti rakovině děložního čípku, chřipce, atd. Zamyslete se nad tím a neblbněte!!!! Ta nynější chřipka - kolují tu asi 4 kmeny - 3 typy běžných sezonních chřipek a pak zmutovaná prasečí, která je opravdu téměř shodná s tzv.španělskou chřipkou v letech 1918-19, tedy virus H1N1, ty sezonní jsou H2N2, H2N3, atd. a nynější hrozba zmutovaná prasečí je kmen AH1N1!!!!!!


Na rozdíl od ostatních virů napadá hlavně mladší a střední věk, útočí na srdce a ledviny a člověk, který se narve Coldrexem, Brufenem, kávou atd..  a jde makat, neposlouchá tělo, opravdu může "zařvat". Jsou dohady, že opravdu může během 2 let sklátit až 2 miliardy lidí po celém světě. V dnešní době cestování a migrace se virus šíří velmi rychle. Lehce se ubrání lidi, kteří se o své tělo starají, mají dostatek vitaminů, spánku, čerstvého vzduchu a nejsou zanesení toxinama a bordelem a hlavně - jsou i psychicky vyladění. Pravda - koho se to ale v dnešní době týká??? Na té přednášce povídali doktoři zabývající se alternativní medicínou, makrobiotikou, homeopati, paní, co dělá irisdiagnostiku a pulsovou diagnostiku, bylinkáři, léčitelé.. Tahle chřipka je hodně v obrazu Chamomilly a Pulsatily. Já doporučuji v žádném případě se neočkovat, ani léky Tamilu či Relenza, ale:
- dostatek kvalitních vitaminů,
- posílení organismu a pročištění bylinkami,
- odkyselení, homeopatika a hlavně nemít strach!!!!
Nepřipouštět si to, jinak si ji přivoláte - myšlenka je mocná a negativní myšlenka má obzvlášť velkou afinitu. Při prvních příznacích virosy lehnout, dostatek tekutin, vypotit se a práce ať vám políbí pr....! Jde o vaše zdraví a ne vašeho zaměstnavatele! Ale fakt doporučuji tuto chřipku nepodceňovat, opravdu umí zabíjet nejen staré, nemocné a malé děti. A hlavně - fakt nemějte strach. Martina

Co na očkování říká MUDr. Jan Šula CSc.
Jsem zásadně proti jakémukoliv očkování proti chřipce, protože vždy z toho někdo umře. Také vedlejší účinky jsou brutální - například ochrnutí, roztroušená skleróza či lupénka. To se však tají, to musíte hledat v speciálních statistikách. A alergici si tím jen pohorší, pokud náhodou nezemřou na anafylaktický šok. Očkování je jen pro rizikové skupiny a s vakcínou na míru individuálně připravenou.
A jak se proti chřipce bráníte vy?
Žádnou chřipku ani jiné choroby si nepřipouštím. Denně jím česnek, zinek, selen a betaglukány. Dvě hodiny pět dní v týdnu sportuji - jezdím na kole. Vypiji každý večer 3,5 deci červeného vína. Děkuji Univerzu za to, že jsem zdravý a můj imunitní systém silný.
Jaká je nejúčinnější prevence?
Jednoznačně veselá mysl - půl zdraví. Víme to všichni, ale jen málo se to praktikuje. Jestliže člověk posiluje imunitní systém zdravou výživou, otužováním, sportem, saunováním, jak je možné, že onemocní?
Jednoduše proto, že se věnuje tělu a ne mysli. Pouze silná mysl a silný duch zabrání nemoci. Molekuly emocí, která naprosto jasně ukázala v laboratoři, jak deprese a úzkost snižuje imunitu. Pokud budete skvěle jíst a cvičit a budete se bát rakoviny, pak ji stejně dostanete. S chřipkou je to stejné. Podívejte se na případy v koncentračních táborech, nikdo tam nejedl řádně, ani se nemyl, ale neonemocněli jen ti, kteří věřili, že přežijí. Harmonie a čistota těla jsou nástrojem k harmonii mysli. Velmi přesně je toto popsáno v knize Dr. Candance Pert. Při pečlivém studiu epidemiologických studií je skutečně tato morbidita vyvolána z velké části sdělovacími prostředky a médii, které jsou zase nástrojem výrobců vakcín a vitaminů, kdy je nutné zvýšit prodeje a vytvořit davovou psychózu, což se jim již několik desetiletí velmi dobře daří. Člověk, který zdravě žije a myslí, nikdy chřipkou neonemocnění.

 

Pozn.:
MUDr. Jan Šula CSc. Promoval v roce 1985 v Praze na LF UK. Klinickou práci začíná v České Republice a následně studuje ve Švýcarsku, Itálii a Německu. Po atestaci z ortopedie v roce 1991 odchází do Kanady a pak do USA, kde se na Floridě věnuje studiu významu membránových receptorů při rozvoji autoimunitních onemocnění pod vedením Prof. Felixe Kaufmanna. Po návratu do Evropy v roce 1993 nadále spolupracuje na vývoji přírodních preparátů pro léčbu kloubních onemocnění s pracovišti v Anglii a ve Švýcarsku. Za své práce je přijat v roce 1999 do Královské lékařské společnosti Spojeného království Velké Británie a Severního Irska jako první český lékař. Teď je vedoucím imunologem italské společnosti Ischia Salus. Působí jako konzultant ve 12 zemích a je členem Oxford Research Institute of Immunology. Střídavě žije v Itálii a v Anglii.


Tyto nesmysly se nám snaží podsouvat i do jinak poměrně seriózního časopisu jako je 21. STOLETÍ. Není to však formou inzerátu, ale jako vědecky ověřená věc. Z toho je vidět, že jejich lži se nezastaví před ničím.
A hned nato další článek tentokrát v iDnes z 13. Listopadu 2009
Rakovina, jež se šíří při sexu, ohrožuje i muže.
Dříve „virus rakoviny“ děsil hlavně ženy po přechodu, dnes způsobuje vážné nemoci u stále mladších lidí.

Praha - Rakovina děložního čípku je jediná, proti které se dá očkovat. Přesto je třetí nejčastější, na kterou české ženy umírají. A prognóza není dobrá: podle čísel Ústavu zdravotnických informací a statistiky těchto nádorů stále přibývá a především se posouvají do stále nižšího věku. Dříve to byla rakovina žen po přechodu, stejně jako nádory pochvy. Dnes oběma nádory, které způsobuje stejný virus, trpí i mladé dívky. A samotný virus způsobuje i rakovinu mužských orgánů. „Zrovna jsem dostal výsledky testů dívky, která tři roky trpí mírným výtokem a svěděním pochvy," říká brněnský gynekolog a porodník Vít Unzeitig. „Nic jí nezabíralo, žádné léky, tak mě napadlo nechat udělat testy na nádorové změny. Ona sama to ještě neví, ale budují muset oznámit, že výsledky jsou pozitivní. A to je jí devatenáct - dřív neuvěřitelná věc," popisuje Unzeitig. Počet nádorů pochvy během čtyř let stoupl o pětinu. Celých 84 procent nádorů děložního čípku a pochvy přitom způsobuje virus, proti němuž se dá očkovat. Takzvané lidské papilomaviry jsou přenosné pohlavním stykem. I proto se očkování doposud doporučovalo jako prevence mladým dívkám, které ještě pohlavní styk neměly. Teď však Evropská léková agentura doporučuje očkování i starším ženám až do pětačtyřiceti let. Studie totiž dokázala, že chrání i je. Potvrdila také, že s očkováním ubylo přednádorových změn na pohlavních orgánech. Ženy také neonemocněly takzvanými genitálními bradavicemi. Zároveň lékaři upozorňují, že vakcína neléčí. „Nemá smysl, aby se nechaly očkovat ženy, které už se léčí s některým z těchto typů nádorů," říká předseda České gynekologické a porodnické společnosti Vladimír Dvořák. „Očkování také nemá smysl u ženy, která nežije sexuálním životem, nebo tam, kde jsou si oba v páru stoprocentně věrní," říká Dvořák. Očkování se rychle projeví

Kromě dívek a žen se nechávají očkovat i muži. V některých zemích, jako je třeba Austrálie či Nový Zéland, je dokonce zavedeno plošné očkování žen i mužů. A není to jen proto, aby muži nena-kazili své partnerky. Virus sám o sobě způsobuje problémy i mužům. S většinou papilomavirů se tělo vypořádá samo. Pokud se však v těle rozšíří, mohou vést i ke vzniku nepříjemných genitálních bradavic, které se špatně léčí, ale vede také u mužů k rakovině penisu či konečníku. „Údaje z Austrálie už po jednom roce očkování ukázaly, že na polovinu poklesl počet nákaz genitálními bradavicemi," říká Dvořák. Aby se dal statisticky potvrdit také pokles případů rakoviny v důsledku očkování, to podle něj potrvá zhruba dvacet let. I tak dlouho od nákazy virem se může totiž rakovina vyvíjet. V Česku je nyní očkováno necelých dvě stě tisíc žen a mužů. Volit mohou mezi dvěma typy vakcín od dvou různých výrobců. Nejsou však levné: vyjdou na deset tisíc korun. Některé zdravotní pojišťovny však na očkování přispívají. Ani očkované ženy však nesmějí zapomenout na pravidelné prohlídky u gynekologa. Vakcína totiž chrání jen proti asi sedmdesáti procentům nejčastějších virů, které nádory způsobují.


LENKA PETRÁŠOVÁ
Uděláme-li rozbor tohoto článku po informacích, které máme z předchozí části, zjistíme, že papilomaviry se do pochvy dostávají promiskuitním stykem s více partnery. To že ona dívka má pozitivní nález může znamenat také to, jde o tzv. benigní nádor. V článku totiž není řečeno, že jde o výsledek z histologie a tudíž rokovinu. Benigní nádory rostou z pravidla pomalu, bývají opouzdřené, většinou nevrůstají do okolních tkání a sousední struktury spíše jen utlačují. Nejpodstatnější je, že nepronikají do cév krevního nebo mízního řečiště a nezakládají druhotná ložiska - metastázy. Buňky, ze kterých se skládají, nebývají příliš odlišné od těch, z nichž vznikly. Pokud se tyto nádory podaří odstranit, většinou znovu nenarůstají. Benigní tumory jsou tak jen vzácně hrozbou ohrožení života. Navíc i pojem rakovina v sobě zahrnuje několik set onemocnění, která se však svými vlastnostmi a dopadem na osudy nemocných zásadně liší.


Rakovina penisu u mužů je velmi vzácná a je zcela nesmyslné se proti ní nechat očkovat. Je to jako byste si nechali pojistit dům proti pádu družice. Evropská léková agentura doporučuje očkování i starším ženám až do pětačtyřiceti let. Studie totiž dokázala, že chrání i je. No teď už víme, kdo stojí za Evropskou lékovou agenturou a víme, jak fungují jejich „vědecké studie“. Také to, že vakcína neléčí, není nic nového. „Údaje z Austrálie už po jednom roce očkování ukázaly, že na polovinu poklesl počet nákaz genitálními bradavicemi." Vzhledem k zmanipulovatelnosti takových zpráv jim lze těžko věřit. V této zprávě záměrně nenajdete zmínku o rakovině, protože takové důkazy absolutně chybí, protože jak sám gynekolog a porodník Vít Unzeitig přiznává, jestli se sníží počet žen s rakovinou děložního čípku bude trvat dvacet let. Kde tedy berou jistotu, že očkování působí proti rakovině, když vynález vakcíny je starý dva roky. Dále se dozvíme, že „chrání proti 70% virů.“ To znamená, že když zaplatíte deset tisíc korun a dostanete rakovinu děložního čípku , odůvodní to tak, že máte smůlu, že jste dostali virus, který spadá do těch třiceti procent, které si nechali jako zadní vrátka proč vakcína nefunguje.

Očkování způsobuje poškození krevního oběhu (ischemii), chronické bolesti, nemoc a smrt pro nás všechny - dokázáno
Andrew Moulden MD, PhD;
Ředitel Medical & Neurobehavioral Therapies
Bývalý vedoucí www.CanadianActionParty.ca
Dr. Moulden se připojil a podporuje kanadskou stranu Křesťanského odkazu
Toto je vážné varování pro všechny občany na planetě. Nyní je dokázáno, že jsme všichni poškozování opakovaným očkováním. Tyto důkazy je nutné rozeslat veřejnosti. Nastupující podzim je v plánu na rok 2009 přeměnit severoamerické školy na hromadná očkovací střediska pro napíchání trojité vakcíny proti chřipce. Děti budou první, komu budou vstříknuty experimentální chřipkové vakcíny. Celý očkovací průmysl, jak se ukazuje, byl experimentální. Nevěděli jsme, že je nám všem poškozováno zdraví. Po očkování dojde k poškození klinicky klidného ischemického mozku a těla. Jediným rozdílem je, že nyní tyto škody sem tam vidíme, na vlastní oči, v reálném čase a na rodinných fotografiích posledních padesát či více let, pokud je máte.
VŠECHNY vakcíny způsobují okamžitou a opožděnou, akutní a chronickou, zvětšující se a zmenšující, poruchu krevního oběhu, v mozku a v těle. To nám způsobuje, že se staneme chronicky nemocnými a způsobuje to poškození mozku a pomalou klinicky nepozorovanou smrt. Způsobuje to ischemické „mrtvice“. V jistém smyslu to také způsobuje „stárnutí“. Protože škody jsou mikroskopické, nemůžeme jejich vznik vidět. Nicméně nyní můžeme vidět neurologické důsledky těchto škod – během několika hodin a dnů po očkování. Všechna očkování, jak můžete nyní jasně vidět, způsobují chronická onemocnění a poruchy v masovém měřítku. Globální zdravotní důsledky mají jasný rozměr moru.


Jako lékařsky vzdělaný doktor, neurolog/neuropsycholog s PhD, s diplomem z oblasti dětského/jazykového neurologického vývoje, jsem byl školen provádět klinická pozorování a empirický popis v rámci vědeckého modelu, na který se spoléháme, že odpoví na otázky: Co je normální a co není? Co je příčinou? Co je náhoda? Co je fakt? Co je fantazie? Co je reprodukovatelné? Co je náhodné? Co je měřitelné? Co je předpověditelné? Co je pravda? Jaké jsou důsledky? Co se „děje“? Věda je pouze člověkem stvořený nástroj pro hledání pravdy. Ale má svá omezení. Ovládána ziskem – pravda se může vytratit. Vědecké metody, postupy a analýzy mohou stejně tak brzy pravdu zakrýt, jako pravdu objevit.
Věda nemůže nahradit Bohem dané nástroje selského rozumu a pozorování, které máme. Nepotřebujete statistické pravděpodobnostní matematické modely, ovládané experty, abyste popřeli, co vidíte na vlastní oči.
Všechny vakcíny způsobovaly mozku a tělu „popáleniny“. Mozek nemá receptory bolesti. Bolest neucítíte. Nicméně můžete vidět stopy těchto „popálenin“ okamžitě a se zpožděním, po každém očkování. Důkazy jsme měli celou dobu před očima. Prostě jsme si neuvědomovali, co tyto „popáleniny“ znamenají, nehledě na to, že se objevovaly po každém očkování. „Popáleny“ jsou většinou vnitřní orgány systému. VŠICHNI nyní můžeme vidět škodlivé důsledky těchto „popálenin“ na vlastní oči.

Jako lékař je moji odpřísáhnutou povinností neubližovat. Jako lidská bytost je mojí povinností dohlížet na své spolubytosti. Jako vzdělavatel mám zodpovědnost učit povědomí a pochopení. Jako vědec je moji povinností oddělovat příčinu od náhody. Jako křesťan je moji hodnotou nečinit druhým to, co nechci, aby oni činili mne. Jako muž je moji zodpovědností postavit se moci, s pravdou a pochopením.
Mé vzdělání mne naučilo, jak převádět náhodná klinická pozorování na empiricky podložená klinická měření v medicíně, neurologickém vývoji a lidské fyziologii. Je tomu tak obzvláště v případě, že se zabýváme funkcemi lidského mozku a chování. Ilustrované důkazy přiložené k tomuto článku představují malý vzorek dat, která jsem nyní nashromáždil od tisíců lidí. Pravda, že veškerá očkování způsobují poškození, je vám nyní dostupá pro vyhodnocení. Tato pravda je děsivá, skličující, alarmující a nyní zřejmá.
Měřící systém, který jsem vytvořil, je založen na 12 lebečních nervech a klinických dovednostech, které by lékaři měli používat pro vyhodnocování mozkových funkcí a integrity. Tento měřící systém jsem nazval 12 „oké“ měření anoxie M.A.S.S. (12-IMAM). M.A.S.S. je zkratka pro mnoho chronických nemocí a onemocnění, která poškozují krevní oběh – Moulden Anoxia Spectrum Syndromes“ (Mouldenovy anoxické spektrální syndromy). Globální očkovací schéma všem vytvořilo poruchy M.A.S.S. a v masovém měřítku. Poruchy M.A.S.S., od infekčních nemocí, po očkování, mají společnou sekvenci poškození, kam patří poškozený krevní oběh, okysličení, přenosová kapacita krve a nespecifická imunitní hyper stimulace. V podstatě vytváříme nemoci a
chronické nemoci aktivací přirozeného komplexu uzdravovacích mechanismů v lidské fyziologii. Je pozoruhodné, že to nejsou ani tak specifické „bakterie a toxiny“, které způsobují smrt a nemoc. Je to reakce těla a krve na cizí látky vstupující do krve a tkání, která způsobuje patologii. Stav krve, povaha spouštěčů, stav imunitního systému ve vztahu k opakovaným antigenním expozicím, se spojí a způsobí změny, spolu s nepřetržitým poškozováním – zasaženy/ovlivněny mohou být všechny orgány systému. Buněčné a tkáňové poškození se zvětšuje po každé expozici. Přímé očkování již není pro poškození vakcínou nezbytné. Očkování není jediným spouštěčem patologie. Sériové (opakované) očkování základní problém zhoršuje. Jakmile jsou cévy poškozené, v kritické míře, patologický proces může začít mít svůj vlastní soběstačný život, od batolat, po pubescenty a dospělé, jakož i pro domácí mazlíčky.
Mezi čtyři vlastnosti měřícího systému 12-IMAM, které nyní můžete vidět, patří pootočení očí dovnitř, pootočení očí ven, asymetrický úsměv a asynchronní mrkání. Jsou to mrtvice, způsobené ischemií, v celém mozku a těle. Opakované očkování je primárním pachatelem, nicméně očkování není jedinou příčinou tohoto masového problému v lidské fyziologii.


Imunitní reakce bílých krvinek – způsobuje nemoc. Jsou látky, které způsobují ucpání, narušený tok krve, nedostatek kyslíku, glukózy a živin u zasažených tkáňových oblastí. Bez kyslíku nebo živin se cévní stěny kapilár samy kauterizují (sevřou/docvaknou). To je uzdravovací mechanismus, který musí být zaveden, aby se zabránilo úniku plazmy nebo krve do tkáně. Při poruchách MASS u krevního toku a okysličování drobných cév v očích vidíme někdy „sítnicové krvácení“. Když dojde k MASS v mozku, říkáme tomu nitrolebeční krvácení. Když dojde k MASS v kostech, říkáme tomu křehnutí kostí. Společně tomu říkáme „syndrom otřeseného dítěte“. Když k zanesení krve MASS dojde v oblastech mozku řídích automatické dýchaní, ztratí se ústřední pohon dýchání. Říkáme tomu náhlé úmrtí dítěte nebo náhlé úmrtí. Když dojde k MASS u sestupných motorických traktů v mozku, říkáme tomu paralýza, syndrom Guillain-Barre, infantilní paralýza, záchvaty, encefalopatie.


CBS News zjistily, že od r. 1988 soud pro očkování přiřkl finanční vypořádání, často v milionech dolarů, 1322 rodinám, jejichž děti utrpěly po očkování poškození mozku. Všechny tyto děti nyní vykazují stejné IMAM-12 ischemické poškození mozku, jako děti, které byly označeny za autistické, mající poruchu učení nebo u nichž došlo po očkování k úmrtí. Proces, který způsobuje poškození mozku po očkování, je také tentýž proces MASS, který způsobuje všechny škody po očkování. Je to ischemie „M.A.S.S.“. Vakcíny byly zapleteny do vyvolávání MASS.
Když dojde k MASS v interních orgánech nebo spojovacích tkáních, říkáme tomu kolitida, podráždění střev, fibromyalgie, chronická únava, post-otřesový syndrom, psychiatrická porucha.
Když dojde k MASS u batolat a dětí, říkáme tomu poruchy autistického spektra, specifické poruchy v učení, poruchy pozornosti, Aspergerův syndrom, celkově opožděný vývoj a některé dětské rakoviny. Někdy MASS způsobí nebo přispěje k mozkové obrně – oba stavy vyústí do poruchy okysličování a toku krve do mozku.
Někdy MASS říkáme syndrom „Kawasaki“, „Moyanoya“, „aseptická meningitida“, „encefalopatie“, „meningitida“, hypsarytmie, dětské křeče, Westův syndrom, nebo horečnaté záchvaty. To vše je jednoduše ischemie M.A.S.S.

Autismus a schizofrenie jsou fyziologicky stejná onemocnění, ačkoliv spouštěcí cesty u schizofrenie (ztráty imunologické tolerance) mají jinou trajektorii, než získané poruchy autistického spektra. Nicméně u obou nemocí působí podobný mechanismus – ischemie MASS v důsledku vykolejeného krevního oběhu.
Když dojde k MASS u nedospělých dívek po očkování Gardasilem, způsobí smrt, nemoc, onemocnění, zastřené myšlení a paralýzu. Je pozoruhodné, že injekce Gardasilu prostě dokončují tiché ischemické cévní poškození těla a mozku, které bylo způsobeno každým očkováním, které ona dívka od dětství dostala. Náhlé úmrtí je důsledkem ztráty ústředního pohonu pro dýchání, stejným způsobem, jakým očkování způsobuje mnoho případů náhlého úmrtí dítěte. Tento průběh se může zhoršovat a zlepšovat. Tyto problémy způsobují všechny vakcíny – tiše, kumulativně po každém očkování, u nás všech. Ušetřen není nikdo.


Když dojde k MASS u personálu armády a ozbrojených složek, způsobuje „syndrom války v Zálivu“.
Když dojde k MASS u schizofrenických pacientů léčených silnými psychotropními léky, které vykolejují funkce bílých krvinek, může dojít k "nevysvětlitelnému“ náhlému úmrtí díky stejné sekvenci MASS náhlé smrti, kterou očkování někdy vyvolává u kojenců a nedospělých dívek.
Když dojde k MASS u starých lidí, způsobí pomalé, postupné zhoršování kognitivních funkcí – tomu říkáme demence. Jde o pomalou strangulaci mozkové tkáně ischemií na mikroskopické úrovni.
Horečnaté záchvaty nejsou způsobovány horečkou“. Horečka zvětšuje průměr malých cév, takže více „vojáků“ bílých krvinek může cestovat „dále“. Když se cévní cesty zacpou příliš mnoha bílými krvinkami a díky pozměněné dynamice tekutin, dojde k ischemii. Ischemie způsobuje nedostatek kyslíku v mozku.
Když jsou elektricky aktivní buňky bez kyslíku, způsobuje to depolarizaci. V srdci ischemie způsobuje arytmii – srdeční záchvat. V mozku ischemie způsobuje mrtvice – arytmii mozku. Záchvaty jsou symptomem narušené krevního oběhu a okysličování, stejně jako očkováním způsobené autistické spektrum je symptomem téhož procesu.


Můžete mít autismus bez záchvatů. Můžete mít záchvaty bez autismu. Můžete mít poškozený mozek s nebo bez autismu nebo záchvatů. To vše je ischemie – okamžitá a opožděná, díky nestabilitě dynamiky krevního oběhu.
Fotografie, které vidíte, před a po očkování, ukazují, že my všichni máme ischemické mirkovaskulární mrtvičky – v tichosti. Některé z těchto poškození se nazývají „ochrnutí spojivek“ a jsou to přesně tatáž poškození, která jsme viděli u expozice divoké dětské obrně, a nyní je vidíme po očkování. Je pozoruhodné, že vám nikdo nikdy neřekl, že divoká obrna a další infekční nemoci přivozují tělu to, že způsobí v mozku ischemické mrtvičky. Očkování přivozuje stejný proces – ačkoliv v mírnější a chronické formě.


Ischemické poškození mozku, po očkování, od kojenců po dospělé, jde napříč všemi symptomy založenými na konečných výsledcích lékařských diagnóz.
Na inzulinu závislá cukrovka typu 1 je poruchou MASS, stejně jako Parkinsonova nemoc, Tourettův syndrom, roztroušená skleróza a několik dalších neuropsychiatrických poruch.

Afázie (chorobná neschopnost) a ztráta vyjadřovací funkcí řeči po očkování se nazývá „izolace řečového syndromu“ nebo „transkortikální motorická afázie“. To je způsobeno ischemií na koncích cévního předělu vaskulárních oblastí v mozku.
Tiché ischemické záchvaty MASS je způsob, jakým tělo způsobuje paralýzu a selhání dýchání při expozici viru divoké obrny. Takto dochází k úmrtí při neštovicích. Takto vakcína proti prasečí chřipce způsobuje paralýzu a syndrom Guillan-Barre. Takto talidomit způsobuje, že se novorozeňata rodí bez rukou a nohou. Takto řada vakcín proti antraxu způsobuje, že se vojenským veteránům rodí děti bez rukou a nohou, 18 měsíců poté, co tuto řadu vakcín dostali. Takto Vioxx způsobuje infarkty a mrtvice. Takto prenatální zarděnky způsobují poškození orgánů a autistické spektrum. Takto systematický pokles tlaku u mateřské krve, během těhotenství, způsobuje Mobiův syndrome (a autistické spektrum). Takto opakované očkování způsobuje demenci.
M.A.S.S. je způsob, jakým očkování způsobuje bezpočet chronických nemocí a onemocnění. Nejsou to bakterie, co tento problém způsobuje. Je to reakce těla na vykolejení a imunitní nerovnováhu.
Když jsou mikroskopické konce cév zničeny (uzavřeny), jak odtud zmizí průtok krve a začnou se „zanášet“, vyřadí to uzdravování, fungování buněk, a podpoří to hromadění toxinů, těžkých kovů a patogenů v ohraničené tkáňové oblasti. Ischemie způsobuje nemoc, autoimunitu a některé rakoviny, pokud jsou buňky nuceny fungovat při nízké energii a nízkém stavu kyslíku. Existuje lepší způsob, jak předejít nemoci. Očkování pouze maskuje příčinu nemoci, nedělá nic, aby se řešil základní problém ve fyziologii – nespecifickou reakce M.A.S.S. a koloidní stabilitu dynamiky krevního oběhu. Na kontrolu infekčních nemocí v populaci existují alternativní řešení, která si nevyžadují vstřikování cizích látek do vašeho těla.


Lékaři, patologové a koroneři nevidí, co mají přímo před očima. Příčinou náhlého úmrtí novorozence a demence jsou mikroskopická poškození krevního oběhu. Po smrti nedochází k toku krve ale během života také není žádný průtok krve v mikroskopických cévních zakončeních.
Lidská krev je z 95% z vody. Lidské tělo obsahuje na váhu 75% vody. Ve fyziologii, když je elektrodynamická kvalita vody vykolejena těžkými kovy, infekčními nemocemi, očkováním a dalšími negativními vlivy, voda, která přenáší kyslík, živiny, glukózu a ozdravné buňky, nemůže projít do malých cév, aby tam dodala svůj život udržující náklad. To platí obzvláště na koncích cév, které jsou jedinečně orientovány proti gravitaci. Krevní oběh je funkcí koloidní stability krve a jejích produktů. Lidská krev je koloidní roztok. Proteiny, aminokyseliny, těžké kovy atd. jsou přenášeny v suspenzi v krvi, jako funkce čistého negativního náboje v systému. Když poklesne čistý negativní náboj, poklesne tlak na koncích cév, ty se začnou „zanášet“, vytváří se tam shluky a zvýší se viskozita krve v okolních mikroskopických vaskulárních oblastech. Analogicky, šlehačka zůstává v tekutém stavu, když se pohybuje. Pokud začne šlehačka stagnovat ve vaší kávě po několik dní, změní se fázově na gel. Stagnující krev také vede k zanášení a „zgelovatění“, když se přestane pohybovat v Considerově sloupu. Stagnace způsobuje zvýšení hmotnosti, jak se krevní produkty „shlukují“, aby vytvořily různé stupně zanesení a „gelu“.

 

Shluky zanášejících krevních produktů nemohou projít přes mikroskopické cévy, které jsou určeny pro to, aby husím pochodem přepravovaly kyslík přenášející červené krvinky. Kapilární cévy orientované proti gravitaci jsou jedinečně citlivé. Proudový dopředný moment krve je funkcí negativního náboje a „rotace“ fluidní dynamiky, která udržuje částice s hmotností vzájemně od sebe oddělené.
Zvýšení hmotnosti (jako u krevního zahuštění), bez zvýšení síly, způsobí zpomalení a nulový dopředný pohyb. Nulový dopředný průtokový pohyb nepřenáší žádný kyslík nebo palivo. U mozku a těla to způsobuje hypoxii (nízký stav kyslíku), anoxii (žádný kyslík) a ischemii (narušený krevní oběh).
Co se týká škod očkováním, poškozený krevní oběh v oblastech konečků cév vytváří poškození mozku a orgánů – u nás všech. Tento ischemický proces, od bakterií, toxinů, po očkování je příčinou většiny lidských nemocí, bolesti a utrpení. Všechny vakcíny způsobují chronické nemoci. Nikdy jsme se tohoto problému nezbavili, protože jsme nevěděli, co je problémem – až doposud.
V lidském mozku existují jisté běžné „koncové vaskulární“ cévy, bez ohledu na věk. Je to z tohoto důvodu, proč vidíme přesně stejné měřitelné známky poškození mozku, okamžité a opožděné, u všech očkování, nás všech, stejným způsobem, jakým vidíme identické škody způsobené virem divoké obrny v 50. letech. Některé z těchto poškození se nazývají ochrnutí spojivek (paralýza), v důsledku poškozeného krevního oběhu v mozku a mozkovém kmenu. To zde bylo za smrtících infekčních nemocí, stejně jako to tu je v současnosti za očkování. Je to pomalá smrt, pro nás všechny, spíše než rychlá smrt, pro několik málo.


Když existuje narušený krevní oběh, existuje také narušená dodávka kyslíku k tkáním. Vakcíny způsobují narušení krevního oběhu okamžitě, opožděně, zesíleně a oslabeně. To narušuje dodávku kyslíku v 60,000 mílích sítě mikroskopických cév v mozku a v těle. Oblasti mikroskopické mozkové tkáně přežijí ve stavu naprostého nedostatku kyslíku pouze 4 minuty.

Mozková cévní síť
Kdykoliv narušíte „tok“ v jakémkoliv řečištním systému, prvními oblastmi, které po proudu „vyschnou“, jsou nejmenší zurčící potůčky nejvzdálenějších míst od zdroje toku. Tyto oblasti se nazývají „koncové cévní sítě“. Pokud je tkáňová oblast obsluhována jedinou cévní větví, nazývají se tyto oblasti „předělové cévní oblasti“. Tyto tkáňové oblasti jsou na poškození, kdy je průtok krve částečně nebo zcela proti proudu poškozen, nejcitlivější. Například konečky prstů, konečky prstů na nohou a konce uší jsou nejnáchylnější na omrznutí, protože jsou to předělové cévní oblasti v lidském těle.
Důkazy, které nyní můžete vidět, představují konec vadného medicínského modelu a systému, který způsobil největší škody a ublížení, způsobené člověkem člověku, v zaznamenané historii. Je pozoruhodné, že jsme tyto skutky dokázali páchat pod záminkou většího dobra, pro kulaťoučké zisky, a bylo to podporováno politickými vůdci, korporátními obchodníky veřejnými zdravotnickými představiteli a stejně tak medicínskými profesionály.
Debaty o bezpečnosti, účinnosti a užitečnosti globálních očkovacích programů „jedna velikost pasuje všem“ dosáhly žhavého vrcholu. Podle Světové zdravotnické organizace je globálně aplikováno každý den 43 milionů vakcín. Jako občanům je nám říkáno, abychom „přenechali vědu vědcům“. Pokud nemáte lékařský titul nebo diplom v pokročilé vědě, je váš příspěvek „irelevantní“. Je vám tvrzeno, že děti dokážou zvládnout deset tisíc očkování bezpečně, protože jde o oslabené, zabité bakterie.


Problémem je, že lékařská věda nevěděla, co měřit, aby se zajistila bezpečnost – pro všechny. Nyní, když máme tvrdé, klinicky reprodukovatelné měření neurologických poškození, o kterých se můžete přesvědčit sami, můžeme nyní vidět, že VŠECHNA očkování, stejně jako divoké viry v přeočkovací éře, způsobují poškození tkání, orgánů a mozku. Tyto škody existují spolu s nepřetržitým poškozováním. Škody se s každým očkováním kumulují – nyní to můžete vidět. Mezi klinicky tiché negativní účinky patří vykolejení všech systémů orgánů, až po smrt. Tato poškození pojmenováváme bezpočtem klinických nálepek, které s kauzální příčinou – opakovaným očkováním – zdánlivě nesouvisí.


Je pozoruhodné, že nyní mohu pronést tyto odvážné výroky, protože nyní můžeme všichni vidět, na vlastní oči, ischemická poškození mozku, u nás všech, u všech očkování, od dětství po dospělost, okamžitě nebo opožděně, bez ohledu na poškození koncových orgánů nebo klinické diagnostické nálepky, které se objevují. Prodáváme vám vakcíny, pro zisk, které způsobují nemoci a smrt. Pak vám prodáváme na symptomech založené farmaceutické produkty, pro zisk, aby léčily škody a poruchy, které jsme my způsobili.


Je pozoruhodné, že mohu nyní říct, že poškození vakcínami sahá od oblasti rakoviny, a dále po různé autoimunitní poruchy a poruchy neurologického vývoje.

Určit příčinu konkrétní nemoci nebo poruchy je v lékařské fyziologii prvním „jasným krokem vpřed“ k poskytnutí racionálního, cíleného terapeutického zásahu, aby se bylo možno zotavit ze škod, které vznikly v souvislosti s konkrétní nemocí a poruchou.
Všechna očkování způsobují „tiché" poškození mozku a orgánů přesně stejným způsobem, jakým virus divoké obrny způsobil paralýzu a respirační selhání, a jak ochromovaly, mrzačily, paralyzovaly a zabíjely další infekční „morové rány“ zašlých dnů. To je nyní dokázáno. Poškození se s každou další vakcínou kumulují a sčítají. Poškození orgánů, tkáně a mozku bylo klinicky tiché – až doposud.


Nyní to můžete vidět, na vlastní oči, a pochopit, u své vlastní rodiny a blízkých. Nynější důkazy u federálních oblastních soudů Spojených států nyní dokazují, že bylo ublíženo nám VŠEM, a je nám ubližováno, tímto univerzálním očkovacím programem jedna velikost pasuje všem. Některé z těchto důkazů je zkompilováno ve vzdělávacím 6 hodinovém seriálu na 3 DVD s názvem: „Trpělivost došla“.
Existují způsoby, jak se vypořádat s problémem MASS a umožnit uzdravení dokonce i u těch, kteří byli poškozeni. Nevyžaduje si to umístění cizích látek nebo syntetických drog do lidského těla – odpovědi musí začít u MASS FLO2 LIFE.

Globální očkovací program je činem, páchaným lidstvem proti lidstvu, pro zisk, založeným na mylném člověkem vytvořeném nástroji („vědecké metodě“), která vás může již brzy přesvědčit, že to, co vidíte na vlastní oči, není pravda.

Tyto vakcíny, jak se ukazuje, jsou jako víno šílenství, u kterého političtí vůdci a pozemští „králové“ umožnili obchodníkům na planetě zbohatnout na úkor našeho společného zdraví.


Jaká jsou v tuto chvíli fakta? Po naťukávačkách typu BSE a ptačí chřipky, kde se testovaly reakce občanů a médií, se rozhodlo rozehrát ostrou kartu tzv. prasečí chřipky vše nasvědčuje tomu, že jde o uměle vyvolaný laboratorní virus na podobný typ chřipky nabídl farmaceutický průmysl již před časem antivirotika, zejména Tamiflu, ta však nefungují lépe, než Paralen a čaj.. navíc lidé po nich hlásí blouznění, úzkostlivé stavy, byly spáchány desítky sebevražd, některé země (Japonsko) jeho používání zakázaly vlády nakoupily již při strašení ptačí chřipkou miliony balení Tamiflu, která až do tzv. prasečí chřipky ležely ladem a začala se přibližovat expirace podivuhodně rychle je připravována vakcína, ve hře jsou firmy Baxter, Novartis a Glaxo, případně Sanofi.

Minimálně firma Baxter byla zapletena do skandálu, kdy její rakouská pobočka "omylem" rozeslala vzorky se skutečným virem, byly odhaleny jen náhodou v jedné z českých laboratoří podle dostupných otevřených zpráv vakcína firmy Baxter zatím není schválena, proto ji česká vláda odmítla... ovšem byla to právě fa. Baxter, která před ostatními firmami má náskok zhruba půl roku až rok, jak o tom svědčí datum podání patentu vakcíny ( 28. srpna 2008 si firma Baxter registruje u amerického patentového úřadu pod číslem US2009/0060950 A1 patent na několik vakcín, mezi nimi i na vakcínu proti prasečí chřipce) některé země (Británie, Řecko) vyhlásily, že budou očkovat povinně česká vláda má připraveno podle svých slov očkování pro 25-60% populace ČR ČR do kauzy za Topolánkovy vlády nalítla ve velkém (jako věrný sluha svých pánů), vzpomeňte na demonstrativní přílet letadla z Mexika po vypuknutí chřipky... za Fischerovy vlády trošku začala brzdit, zřejmě k tomu pomohl i odpor občanů a data a informace objevující se na internetu a posílané mailem ČR má podle některých úniků z prostředí hygieniků připraveny velmi razantní plány pro případ vypuknutí epidemie plošného rozsahu, které zahrnují například uzavření hranic, nasazení armády a zřizování tzv. "provizorních krematorií" na hranicích měst, což není nic jiného než hromadné spalování mrtvol ve vykopané jámě s použitím trošku chemie. Očkovací vakcína velmi pravděpodobně bude obsahovat skvalen, proti kterému imunitní systém mobilizuje síly.. je to onen známý problém "Syndromu války v zálivu" a poškození desítek tisíc amerických vojáků.. na vině je zčásti ochuzený uran, ale zejména pak jejich očkování., vojákům očkování působí těžké zdravotní a mentální následky.. bohužel velmi podobnou strukturu (hovoří se o aditivu AS04) jako vakcína proti tzv. prasečí chřipce (AS 03) má mít i očkování proti tzv. papilovirům.


Jak paralyzovat účinky očkování?

Malým dětem je doporučováno, vzhledem k jejich velmi silným mentálním schopnostem, aby si ihned po vpíchnutí vakcíny při prvním čurání představily, že vakcínu zcela vyčurají, mohou to zkusit i dospělí.. u dětí tak dochází podle některých zdrojů až zhruba k 70-80% paralyzování škodlivých účinků vakcinace rodiče mnoha dětí už nyní zmírňují fyzické, psychické, mentální a zejména duchovní následky očkování podáním homeopatického léku Thuya occidentalis 15CH, poprvé 2 dny před očkováním, den před očkováním a den po očkování. Možností je i Dipth Tet Pert Vaccine C 200 (remedia.at).